Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

“ Türkiye'nin en iyi arabesk radyosu meşk fm  canlı yayınlarını dinlemek için doğru adres. Arabeskten THM'nin en sevilen Türküleri burada. ”

 Meşk fm  İnternetin radyoya entegre olmasıyla birlikte pek çok ulusal ve yerel istasyon online yayın yapmaya başlamıştır. Bunların büyük kısmı web sitelerini mobil ziyaretçiler için de düzenlemiştir. Ayrıca kendilerine ait iOS ve Android uygulamaları olan kanalların sayısı da bir hayli fazladır. Birçok medya kuruluşu karasal FM bandını, web sayfalarını ve mobil uygulamalarını aynı anda kullanarak kullanıcılarına ulaşır. Fakat, bazı stüdyolar karasal frekans işine hiç girişmeyip direkt olarak dijital yolları seçmişlerdir. Meşk fm  internetin sonsuz imkanlarını kullanarak dinleyicileriyle bir bütün olan platformlardan biri olarak göze çarpar. 2024 yılında Can Yenal tarafından kurulmuştur.

Kendisine ait web sitesi aracılığıyla medyalarını sunan Meşk fm  dijital ortamda en çok dinlenen istasyonlardan biridir. Sayfaları, mobil kullanıma da uyumlu olduğundan cep telefonu ve tabletler aracılığıyla da rahatlıkla erişilebilme özelliğine sahiptir. Gayet enerjik bir ekibe sahip olan kuruluş 7/24 kesintisiz yayın yapar. Günlük akış içerisinde birçok canlı yayına yer verir. Ekipleri özellikle sektör içerisinde isim yapmış sunucu ve DJ’lerden oluşur. Genel olarak

Arabesk  Müziği‘nin en sevilen şarkılarına  hakimdir. Ancak, bozlak türkü,oyun havası  eserde akışlarda paylaşılmaktadır. Bu yüzden her türden müzik zevkine sahip dinleyiciye hitap etmekte zorlanmaz.

Meşk fm  Türkiye'nin en iyi arabesk radyosu  sloganını kullanır. . Sesini duyurmak için takipçilerine birçok farklı imkan sunar. Web sitesinin yanında iOs ve Android uygulamalara da sahiptir. Kullanıcılar App Store ya da Google Play kütüphanelerinden indirerek dinlemeye başlayabilir. Sosyal medyada da hayli aktiftir. Takipçiler hem sayfalarındaki iletişim kısmından hem de sosyal medya hesapları vasıtasıyla ekibe ulaşabilir. Ayrıca, WhatsApp istek hattı üzerinden de istek parçalarını gönderebilirler. Dinleyenleriyle iletişim ve etkileşim kanalın vazgeçilmez bir unsurudur. İnsanlar sık sık programlara konuk olur ve güzel bir muhabbet ortamı oluşur. Her programcının tarzı ve çaldığı eserler farklıdır. Bu yüzden hepsinin kendilerine has bir kitlesi vardır.